Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/phugm.pl/includes/menu.inc).

Swoich ludzi należy jakoś zmotywować do pracy!

Ostatnio dodane:

Niestety niektórzy przedsiębiorcy sądzą, iż w sumie nie ma żadnego sensu motywować swoich pracowników - po co, przecież im płacą: właśnie tak rozumuje znaczna część przedsiębiorców. Jednakże rzeczywistość jest taka, że swoich pracowników tak czy siak trzeba efektywnie motywować. W jaki sposób? Cóż, zależy w sumie od rodzaju firmy. Z całą pewnością japońskie sposoby motywacji, typu metoda kaizen, mogą dać całkiem sporo. To w sumie wielce zastanawiające, iż zasadniczo Azja to taki kontynent, w którym ludzie wytrwale pracują.
Co najbardziej motywuje człowieka? Niewątpliwie kasa! Czyli jeżeli będzie on wiedział, iż jeśli będzie solidnie wykonywać swoje obowiązki zawodowe, dostanie od szefa nie tylko pochwalną laurkę, lecz także pieniądze, pewnie będzie robił dużo, aby mieć okazję sprostać wszelakim wymaganiom. Prawda jest taka, że tylko w teorii człowiek robi wszystko sprawnie i szybko. Szczególnie bardziej nowoczesne przedsiębiorstwa wiedzą, iż bardzo ważne jest to, aby płacić mimo wszystko więcej swoim pracownikom. To się opłaca, również dla pracodawcy.

Nawet najbardziej efektywny system motywacyjny nie da pożądanych efektów, jeżeli pracownicy nie będą potrafili wykonywać własnych obowiązków.
szkolenie
Author: Deb Nystrom
Source: http://www.flickr.com
Weźmy choćby w rachubę pozycjonowanie - jeżeli dany pracownik bardzo się stara, bo chce zarobić dużo więcej, lecz najzwyczajniej w świecie nie posiada umiejętności, tak czy siak nie da dużo dobrego własnemu szefowi. Czyli motywacja jest bez dwóch zdań ważna, ale tylko solidny pracownik, świetnie zmotywowany, może wygenerować godny profit. Dla siebie, ale również, a może raczej przede wszystkim, swojego pracodawcy. Warto zwracać właśnie na to odpowiednią uwagę. Więcej o motywowaniu na http://www.4results.pl/.Niech nie zdziwi się taka osoba, która uważa, iż bardzo często ze zwykłego "niewolnika", zrobi się solidnego pracownika. Zadaniem przedsiębiorcy powinno być zapewnianie własnym pracownikom solidnych warunków pracy - zobacz http://www.4results.pl/uslugi/optymalizacja-w-centrum-operacyjnym/szkolenie-lean-office.
Naturalnie godne dużego zainteresowania są również interesujące pozycje książkowe. W wielu przypadkach jest tak, że w szczególności typowo amerykańskie przewodniki motywacyjne są w stanie dać sporo dobrego. W takim razie: pracodawca, który pragnie zarobić więcej, w żadnym razie nie powinien obniżyć wypłat swoim pracownikom. Powinien raczej ich zmotywować!