Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/phugm.pl/includes/menu.inc).

Nauka języka dla Ciebie w 7 metodach

Ostatnio dodane:

To pewne, że umiejętnie władanie językiem Szekspira jest dzisiaj sprawą bardzo ważną. Widać to jasno na wywiadach rekrutacyjnych, na których HR-owcy najczęściej zwracają uwagę na stopień znajomości angielszczyzny. To nie dziwota, wszakże obecnie to oficjalny język całego globu, a szczególnie Europy. Aby tworzyć stabilne więzi handlowe, należy potrafić porozumieć się z kontrahentami.

Wielu pracowników uczy się angielskiego w szkole średniej i potem podczas nauki na uczelni. Ale to prawda, że człowiek ma ciągle trenować swoje umiejętności lingwistyczne, bo można wiele zapomnieć. Też zdarza się, że do przedsiębiorstwa rekrutowana jest osoba mądra i wykwalifikowana, lecz nie cechująca się dobrą umiejętnością komunikowania się w mowie Szekspira. Co począć w takich okolicznościach? Rozwiązaniem tej fatalnej sytuacji są dobre kursy językowe (np.: http://szkolafokus.pl/kursy.html), Kraków, Szczecin – generalnie w każdym dużym mieście w naszym kraju można takie szkolenia dla przedsiębiorstw odszukać.

Nie orientujesz się, jak można znaleźć tego gatunku kursy angielskiego? Nic trudnego. Udaj się na stronę wyszukiwarki internetowej i w okienku szukania wpisz słowa „angielski kursy”.

Nie zapominaj, że kursy językowe są przydatne nie jedynie w przypadkach, które przedstawiliśmy wcześniej. Twoja kadra pracowników musi często zaliczać kursy, aby podnieść ich umiejętności i stymulować ich intelekty do efektywnej pracy. Czasami można takie lekcje mowy Szekspira przeprowadzić na jakimś wypoczynku integracyjnym. W takim wypadku da się połączyć przyjemność – wypoczynek dla twoich pracowników – jak i pożytek, dzięki zwiększaniu umiejętności rozmawiania w języku angielskim. Niektóre firmy, które prowadzą kursy angielskiego, oferują dla dużych grup korzystne zniżki.