Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/phugm.pl/includes/menu.inc).

Na co zwracać uwagę zamawiając komputer?

Ostatnio dodane:

Obecnie netbooki wydają się znacznie chętniej wybierane. Dla wielu osób jest to najważniejsze urządzenie w pracy, przy którym spędzają bardzo wiele czasu. Z całą pewnością komputery tego typu są niezwykle praktyczne. Ich parametry współcześnie wydają się być idealne, a równocześnie możemy dzięki nim pracować w dowolnych miejscach. Niewątpliwie niejednokrotnie wykorzystujemy je także w mieszkaniach, o wiele chętniej niż tradycyjne komputery stacjonarne.
laptop
Author: Horacio Corral
Source: http://www.flickr.com
Laptopy bez wątpienia posiadają wiele znaczących zalet, jakie sprawiają, iż coraz więcej osób decyduje się właśnie na nie. O wiele większym zaciekawieniem cieszą się również laptopy 2 w 1 - link do strony z netbookami. Ich podstawową zaletą jest rzecz jasna mobilność i bezprzewodowość. Poza tym koszty laptopów znacznie spadły, w związku z czym znacznie więcej osób może zdecydować się właśnie na taki zakup. Zamierzając kupić nowy laptop, powinniśmy jednak zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii, które mają znaczący wpływ na wygodę późniejszego użytkowania.
Dokonując zakupu laptopa, wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na markę - zamierzają kupić np. modnego Acer Liquid z 4 głównie dlatego, że w danym momencie cieszy się on największą popularnością - . Niezwykle ważne jest jednak, żeby pomyśleć nad tym, do czego będziemy używać przede wszystkim nasz komputer. Od tego zależy w dużej mierze jego specyfika oraz dobór właściwości technicznych. Bardzo istotna jest m.in. jakość procesora oraz ilość rdzeni, pamięć RAM, jakość karty graficznej itd. Dlatego też, jeśli wiesz, iż twój laptop będzie używany do bardziej skomplikowanych działań, musisz pamiętać o tym, żeby
laptop
Author: Alejandro Pinto
Source: http://www.flickr.com
wszelkie właściwości były zgodne z twoimi potrzebami.

Omówiona wcześniej marka również może okazać się dla wielu ludzi kryterium w wyborze. Zazwyczaj okazuje się, że laptopy wysokiej klasy są standardowo nieco lżejsze, a ich obudowa znacznie lepiej jest zabezpieczona przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Niewątpliwie plusem tego typu komputerów jest również design.

Zazwyczaj dla wielu osób duże znaczenie mają również ceny komputerów. Wybierając się do sklepu warto porównać właściwości różnych komputerów oraz ich koszt. Bardzo często okazuje się bowiem, że urządzenia o takich samych właściwościach, mogą się znacząco różnić w cenie.