Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/phugm.pl/includes/menu.inc).

Miłość na odległość – trudny związek, o który niewątpliwie należy zawalczyć

Ostatnio dodane:

Bardzo dużo osób myśli o stworzeniu własnej rodziny. Większość młodych obywateli dociera w własnym życiu do takiego momentu kiedy chciałoby się ustatkować, wziąć ślub i mieć potomstwo. Czasem się to udaje a czasem człowiek napotyka dużo problemów i przeciwności, które musi pokonać do pełni szczęścia.
kobieta
Author: Ashley Webb
Source: http://www.flickr.com
Związek na odległość - czy można go utrzymać?Sporo młodych jednostek, którzy biorą ślub rozmyślają o tym jak w przyszłości bliższej bądź dalszej będzie wyglądało ich wspólne życie. Mało, kto w tych rozmyślaniach uwzględnia możliwość życia na odległość. Niestety w współczesnych czasach coraz częściej spotyka się familie gdzie jeden z współmałżonków przymuszony był wyjechać do innego miasta lub do innego kraju w poszukiwaniu zatrudnienia. Miłość na odległość jest bardzo trudną miłością.

Na szczęście w dzisiejszej dobie rozwoju technicznego rozłąki te nie muszą być tak bolesne i sprowadzać się tylko do chwilowej rozmowy telefonicznej, która kiedyś była bardzo droga. Jest aktualnie wiele sposobności łączności z osobą będącą daleko, które nie wymagają dużych nakładów finansowych. Mimo to jednak najtrudniejsze są sytuacje, kiedy w familii rozdzielonej kilometrami zjawia się dziecko, które potrzebuje oboje rodziców.

Samotna mama to jeszcze nie koniec świata

Samotna mama to sformułowanie, które najczęściej kojarzy się z kobietami, które z różnorodnych pobudek rozeszły się ze swoim partnerem i samodzielnie wychowują potomstwo. Obecnie można być samotną matką mając partnera, który z przyczyn często ekonomicznych wyruszył do obcego miasta czy kraju za zatrudnieniem.

kobieta
Author: Eveline Cosmetics
Source: Eveline Cosmetics
Przebywanie w takiej sytuacji dla kobiety nie jest czymś łatwym. Sama musi rozprawić się nie tylko z wieloma kłopotami życia codziennego, ale też praktycznie z samodzielnym wychowaniem dziecka, co nie jest proste dla nikogo. Samotna mama to jednakże nie koniec świata. Są to kobiety mocno uporządkowane, które świetnie ze wszystkim sobie same radzą odnajdując przy tym czas dla potomka. Przez spore sposobności komunikacyjne posiadają sposobność częstszego kontaktu z partnerem i podzieleniem się z nim różnorodnymi wiadomościami związanymi z potomkiem. I na pewno jak nikt inny potrafią doskonale doceniać i zaaranżować czas, w którym cała rodzina jest wspólnie.