Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/phugm.pl/includes/menu.inc).

Kreatywność młodych ludzi jest dziś w najwyższej cenie. Dowiedz się o crowdfundingu!

Ostatnio dodane:

Na rynku istnieje dużo ścieżek oraz opcji, które gwarantują wspieranie kreatywności osób najbardziej zaangażowanych i ambitnych. Wystarczy tylko chcieć, a doskonałe możliwości stoją przed Tobą otworem! Już teraz polecane jest określić, co znajduje się wśród najistotniejszych zainteresowań oraz czym pragniemy się zająć, ponieważ im szybciej wyszukamy naszego konika, tym prędzej odniesiemy sukces. Wyjątkowo korzystne dla zainteresowanych osób możliwości, jakie dać może nasz kraj, są na wyciągnięcie ręki już teraz.

Czym cechuje się social lending?

pomysł - żarówka
Author: mattwalker69
Source: http://www.flickr.com
Decydując się dzisiaj na social lending na Wspieram.to, czyli tzw. pożyczki społecznościowe lub społeczne, mamy do wyboru całą gamę doskonałych propozycji. W szczególności oparte są one na zawieraniu opłacalnych dla obu stron transakcji pożyczek. Ustala się je między osobami fizycznymi dzięki porozumiewaniu się przez różnego typu serwisy społecznościowe. Nie korzysta się wtedy nawet z nieznacznej pomocy lub ingerencji różnych pośredników, jak przykładowo tradycyjnych instytucji finansowych.

Efektywne oraz niewymagające finansowo wspieranie kreatywności

Na czym opiera się dzisiaj wspieranie kreatywności? Nie tylko wsparcie finansowe jest w cenie, lecz młodzi ludzie w szczególności szukają na swojej ścieżce odpowiedniego mentora. Osobą inspirującą może być dziś każdy. W prosty sposób można ustalić, kto ma dobre intencje i czym śladem chcielibyśmy podążać. Na realizację różnych celów potrzebujemy kapitał, jakiego nie posiadają młodzi w większości. To właśnie w celu pomocy finansowej takim ambitnym osobom oraz wyróżniającej się intelektualnie młodzieży spieszą rozmaite, sprawdzone przez wielu organizacje w Polsce i serwisy oferujące crowdfunding.

Wspieranie kreatywności a social lending

Wzięte w coraz szerszych kręgach pożyczki, z angielszczyzny social lending, opierają się w znacznej mierze na indywidualnym wsparciu finansowym. Jest to niezwykle wygodna i bezpieczna możliwość pożyczania pieniędzy. Jako pierwszy taki serwis uznaje się brytyjski Zone of Possible Agreement – w skrócie Zopa. Zdobył on już na samym początku ogromną popularność, dzięki której też w innych krajach zaczęły powstawać podobne formy wzajemnej pomocy.


Author: M.G.