Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/phugm.pl/includes/menu.inc).

Komputer czy konsola – w co zainwestować?

Ostatnio dodane:

Na chwilę obecną dosłownie każdy amator szeroko rozumianej komputerowej zabawy niewątpliwie ma bardzo szerokie możliwości jeżeli chodzi o wybór zadowalającego dla siebie sprzętu do gier. Z jednej strony w sklepach dostępny jest już naprawdę bardzo zaawansowany sprzęt komputerowy który bez żadnego problemu poradzi sobie z nawet tytułami posiadającymi ogromne wymagania.
Z drugiej jednak strony bardzo ważną alternatywą dla takich rzeczy są rzecz jasna konsole do gier takie jak ps3, które cieszą się już od długiego czasu naprawdę ogromną popularnością i które mogą poszczycić się szerokim gronem zwolenników. Jeśli więc chcemy odszukać wśród nich coś naprawdę dobrego to koniecznie powinniśmy poświęcić nieco czasu na jak najdokładniejsze zapoznanie się z tymi rozwiązaniami i zastanowienie się zarówno nad ich wadami, jak i zaletami.ps3site.pl
Source: http://www.morguefile.com/
Niełatwo będzie wprost powiedzieć które z nich jest lepsze, gdyż wszystko jest tutaj przede wszystkim uzależnione od naszych indywidualnych oczekiwań. Z jednej strony komputery siłą rzeczy są dużo bardziej uniwersalne – mogą one być wykorzystywane w bardzo wielu rozmaitych celach, a sama tylko rozrywka to jeden z nich. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nowoczesne konsole też mogą zaoferować sporo najróżniejszych funkcji których zwykle spodziewalibyśmy się tylko po komputerach, ale tak czy inaczej mimo wszystko nie dorównują one w tej kwestii komputerom. Jeśli w takim razie zabawa stanowi dla nas jedynie dodatek do innych funkcji, to komputer niewątpliwie będzie dla nas znacznie lepszym rozwiązaniem. Równocześnie jednak taki przykładowo xbox 360 kosztuje przede wszystkim znacznie mniej niż komputer gwarantujący nam podobną wydajność, a w dodatku nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych modernizacji, które potrafią stanowić spory kłopot dla wszystkich posiadaczy zwyczajnych komputerów.

Na samym końcu warto zwrócić uwagę na to, że niektóre gry są obecnie wydawane jedynie w wersjach na konsole, czego idealnym przykładem jest chociażby słynne Need for Speed. Jest to niewątpliwie jeden z najistotniejszych argumentów przekonujących do kupna konsoli, bo czasami okazuje się, że jako posiadacze komputera zwyczajnie nie będziemy mogli cieszyć się najnowszymi tytułami. Tak czy inaczej można stwierdzić, że oba te rozwiązania posiadają zarówno wady jak i zalety, więc zdecydowanie warto dobrze zastanowić się przed podjęciem jakiejkolwiek konkretnej decyzji.