Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/phugm.pl/includes/menu.inc).

Jeśli szukasz niebanalnego oświetlenia do swego lokalu, weź pod uwagę popularne i energooszczędne oświetlenie led

Ostatnio dodane:

Oświetlenie jest istotnym szczegółem przy urządzaniu każdego wnętrza, zarówno w domu, jak i w lokalu firmowym bądź usługowym. Przy użyciu odpowiedniego oświetlenia można nie tylko zapewnić sobie doskonałe warunki do pracy, ale także otrzymać ciekawy projekt dekoracyjny.
Oświetlenie led jest na tę chwilę bardzo modne

Oświetlenie w Twoim domu
Author: Elneo
Source: Elneo
Lampy led zyskują coraz znaczniejsze uznanie i są coraz chętniej wykorzystywane. Wspomniane światło led opiera się na diodach elektroluminescencyjnych, a żarówki wykonane tą metodą uznaje się za trwalsze i oszczędniejsze. Oświetlenie led stosuje się tak i w typowych żarówkach, jak i w listwach ozdobnych, kasetonach oraz lampach. Z powodzeniem są one stosowane też do oświetlenia przeróżnych tablic i kasetonów reklamowych, jak też przy projektowaniu mebli oraz różnego wyposażenia domowego.Zastosuj oświetlenie led przy projektowaniu wnętrza

Właściwości światła ledowego pozwalają stosować je na wiele różnych sposobów. Wymiana tradycyjnych żarówek na wersje led pomaga zmniejszyć koszty prądu. Z kolei przy zastosowaniu listw modułowych z lampkami led można wykonywać niebanalne projekty designerskie w mieszkaniach albo pozostałych miejscach, na przykład lokalach usługowych albo handlowych. Przy pomocy oświetlenia led można podkreślać półki oraz fronty w szafkach, doświetlać wnęki w ścianach, a nawet podświetlać stopnie schodów. Przy pomocy listw led można również wykonać ciekawe ozdoby na panelach ściennych. Istnieje wiele oryginalnych zastosowań, starczy jedynie uruchomić i wykorzystać swoją kreatywność.


Kasetony led jako doskonała postać reklamy

salon
Author: BRITOP Lighting
Source: BRITOP Lighting
Oświetlenie led da się także z powodzeniem zastosować, aby przyciągnąć zainteresowanie konsumenta. W roli efektywnego firmowego logo sprawdzają się kasetony led, które mogą mieć bardzo różną formę. Produkowane są zarówno proste tablice, w których lampki led podświetlają treść, dzięki czemu są one czytelne także w nocy, jak i tablice, w których napisy tworzą światełka led. Można też zamówić kasetony półokrągłe, które doskonale prezentują się nad łukowym wejściem do budynku i są przyjemne dla oka. Ciekawym rozwiązaniem są też kasetony wymienne, w których można wielokrotnie zmieniać informacje oraz udostępniać aktualne propozycje dla klientów. Dzięki tak bogatemu wyborowi wspomnianych kasetonów, każdy może znaleźć produkt na miarę własnych potrzeb.
Więcej: czy tego szukałeś?