Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/phugm.pl/includes/menu.inc).

Fajny sposób na zdobywanie większej ilości klientów

Ostatnio dodane:

kiedy prowadzisz dużą firmę, być może powinieneś pomyśleć nad wprowadzeniem w niej ciekawych rozwiązań, które mogą przysporzyć Ci więcej nowych klientów. Jeżeli zastanawiasz się nad dobrym pomysłem, być może powinieneś rozważyć opcję drożenia programów lojalnościowych dla Twoim klientów. Jeśli Twoja firma zajmuje się sprzedawaniem różnego rodzaju produktów, wówczas programy lojalnościowe b2b są naprawdę świetnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że klient przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie dostaje kartę stałego klienta, na którą następnie może gromadzić punkty przy każdych następnych zakupach.

kupony lojalnościowe
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zgromadzi ich odpowiednią sumę, wówczas będzie mógł wymienić je na bon towarowy albo obniżkę na towary w Twoim sklepie. Dzięki przyznawaniu takich kart lojalnościowych zdecydowanie przyciągniesz wiele klientów do swojego sklepu. Jeśli ktoś już ma kartę, wtedy bez wątpienia chętniej będzie przychodził właśnie do Twojego sklepu – w ten sposób przecież będzie gromadził dodatkowe punkty, co na pewno zachęci go do wybierania właśnie Twojego sklepu zamiast innych. Jeżeli jeszcze wahasz się nad możliwością wdrożenia takiego programu lojalnościowego w swojej firmie, powiemy na dodatek, że świetnie takie programy sprawdzają się między innymi w sklepach spożywczych i w drogeriach. Jeśli natomiast prowadzisz zakład usługowy, wówczas program lojalnościowy także ma wielki sens. Możesz rozdawać swoim klientom karty lojalnościowe i odnotować na nich każdą wizytę – jeśli przyjdą do Twojego zakładu wystarczającą ilość razy, wówczas kolejną usługę będą mieli wykonaną za darmo. Na to zagadnienie więcej odnajdzie się na tej stronie - http://loyaltyzen.com/pl/programy-lojalnosciowe-b2b.

Taki rodzaj motywacji klientów do przychodzenia do właśnie Twojego zakładu jest na pewno jednym z świetnych pomysłów. Jeśli jednak profil prowadzonej biznesu nie pozwala Ci na wdrożenie programów lojalnościowych, wtedy bez wątpliwości powinieneś zastanowić się nad sporym motywowaniem swoich pracowników – w tym przypadku niewątpliwie dobrze sprawdzą się programy motywacyjne (tematycznie również tutaj). Jeżeli zrobisz konkurs przykładowo na najlepszego pracownika miesiąca i przyznasz mu premię, wówczas na pewno zauważyć, jak mocno rosną wskaźniki sprzedaży. Podobnie dobry efekt daje zarówno świetnie skonstruowany program lojalnościowy, ale także program motywacyjny dla podwładnych.