Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/phugm.pl/includes/menu.inc).

Co możemy dla Państwa zrobić? Pomoc w organizacji pogrzebu bliskiej osoby.

Ostatnio dodane:

Odejście bliskiej osoby to niewątpliwie zawżdy ogromna trauma dla jego rodziny. Pomimo szoku w jakim ci ludzie się znaleźli, mają zazwyczaj ledwo dwa-trzy dni na załatwienie wszelakich formalności mających związek z pochówkiem. A jest ich niemało, są to nie wyłącznie sprawy urzędowe czy medyczne, lecz także często kościelne (nabożeństwo pogrzebowe, zorganizowanie miejsca na pochówek), jak też zorganizowanie posiłku dla żałobników itp..
Kwestii do zorganizowania jest sporo, dlatego my, oferując swoje usługi pogrzebowe we Wrocławiu, staramy się jak możemy, by pomóc rodzinom po stracie w tych jakże trudnych chwilach. Wspomniany zakład pogrzebowy Wrocław, oferuje swe usługi pośmiertne przez całą dobę. Naszym kompetentnym pracownikom potrzeba minimalnej ilości dokumentów, a nawet prostego upoważnienia, żeby zdjąć z głowy osób znajdujących się w żałobie wszelakie kwestie formalne.
usługi pogrzebowe
Author: Iglesia en Valladolid
Source: http://www.flickr.com
Unikamy zbędnych w tejże sytuacji pytań. Jesteśmy w stanie zorganizować zakład pogrzebowy Wrocław ale nie tylko. Mamy swe filie usiane w całej Polsce, tak że jesteśmy w stanie zorganizować pochówek jak też stypę na terenie niemal całej Polski. Rzecz jasna, podobnie jak pozostałe zakłady pogrzebowe we Wrocławiu - skredytujmy nasze usługi. Pomożemy pozałatwiać zadania urzędowe jak i kościelne, to znaczy nabożeństwo pogrzebowe, również miejsce na cmentarzu. Oferujemy doradztwo w obszarze pochówku, podpowiemy gdzie się udać – punkt po punkcie, żeby możliwie sprawnie załatwić wszelkie formalności: zaświadczenie od lekarza, formalności w urzędzie stanu cywilnego, druki nekrologów, stypa, itp., których to wcale trzeba załatwić nie mało. Posiadamy własną chłodnię, możemy zaoferować przewóz zwłok, także spoza granic Naszego kraju, przygotowanie zmarłego do okazania w kaplicy. Mamy w ofercie trumny: z drewna dębowego, olchowego, topolowego, sosnowego, klasyczne jak również kremacyjne.


Sprzedajemy również szeroki wybór urn: z kamienia, metalu, ceramiczne, drewniane, a także z tworzyw mieszanych. Jako producent urn i trumien możemy zaoferować je w cenach najniższych. Ponieważ mamy umowę z pobliską kwiaciarnią, zatem również bukiety kwiatowe możemy dostarczyć w okazyjnych cenach. Jesteśmy do państwa usług po numerem telefonu (71) 76-98-465, kom. 566-887-565 całą dobę. Nasza strona internetowa: pogrzeb Wrocław. eu
.